פורטל פסקי הדין של ישראל

זכות הציבור לדעת

פורטל פסקי הדין של ישראל הוקם במטרה אחת והיא לסייע לאלפי אנשים לקרא פסקי דין של בתי המשפט בישראל.

הפרסום של פסקי הדין באתר שלנו הוא חוקי. אנו מפרסמים רק פסקי דין ציבוריים שפורסמו על ידי מערכת בית המשפט.

המקום שבו תוכל למצא פסקי דין

בישראל פסקי דין מפורסמים על ידי בית המשפט, אך לא כולם יודעים איך למצא אותם ואיך לקרא אותם! אנו מביאים את פסקי הדין לידיעת הציבור ועוזרים לקהל רחב לקרא פסקי דין במגוון נושאים.

לדעת להתגונן

היתרון בפרסום פסקי דין הוא שבכך תוכלו להתגונן ולדעת מול מי אתם עומדים או עובדים ולדעת את ההיסטוריה המשפטית שלו.

להכיר פסקי דין בתחומכם

תוכלו לקרא פסקי דין על המתחרים העסקיים שלכם או על השותפים שלכם..בכך תוכלו ללמוד את הרקע המשפטי של התחום בו אתם עוסקים.

לדעת איך לתקוף

בזכותנו תוכלו לדעת איך להתכונן למשפט או תביעה ותוכלו לקרא קייס סטאדי של משפטים אחרים שיוכלו לעזור לכם בהכנת התביעה.

מה אומרים עלינו?

שירות מצוין..שאר האתרים מציגים רק חלק מפסק הדין. כאן אני ממש יכול ללמוד ולקרא פסקי דין מלאים וזה עוזר לי המון..אני אישית מוצא ככה המון לקוחת חדשים לעסק שצריכים פרסום דיגיטלי.
רוני לוי
פרסומאי
בתור עורכת דין אני שמחה שיש אתרים כמוכם שמנגישים בצורה קלה ונוחה פסקי דין שמפורסמים ובעזרת חיפוש קל אני מוצאת אצלכם את כל מה שרציתי וחיפשתי במגוון תחומי משפט.
עידית רזיאל
עו"ד
אם לא היה את האתר שלכם לא הייתי יודע שהחברה שאני עובד מולה כבר במשך שנתיים נמצאת בעיצומו של מאבק משפטי עיקש, דבר אשר פוגע בעבודה המשותפת..חסכתם לי המון כאבי ראש!
דרור אריאלי
מנכ"ל חברת BI
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
error: תוכן זה מוגן !!
account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom